top of page

Intro-pol

  • dostarczamy produkty
    gotowe do użytku i sprzedaży

pakowanie 2 trans blizej png.png

Obsługa zamówień

  • Kontrola jakości

Produkty oprawiane w naszej introligatorni są szczegółowo przeglądane przez brakarza - czyli kontrolera jakości. Dokładnie sprawdzamy czy nie występują błędy w druku, zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne, załamania, pęknięcia, Sprawdzony produkt przechodzi do procesu pakowania. Kluczem do utrzymania wysokich standardów jakości jest wykwalifikowana kadra kontrolerów jakości. 

  • Konfekcjonowanie 

Konfekcjonowanie (na przykładzie ulotki reklamowej) rozumiemy w następujący sposób: złożone maszynowo ulotki odliczamy np. po 50 sztuk zgodnie z życzeniem klienta, następnie poddajemy kontroli jakości, banderolujemy, naklejamy kod kreskowy, pakujemy do pudełek i przygotowujemy do wysyłki zgodnie ze zleceniem klienta. 

Zajmujemy się konfekcjonowaniem folderów, ulotek reklamowych, notesów, zeszytów, książeczek dla dzieci, kalendarzyków listkowych, wkładów do notatników i innych produktów powstających w introligatorni Intropol

  • Pakowanie zgodnie z życzeniem klienta 

- folia termokurczliwa: to taka folia, która szczelnie przylega do produktu. Ta forma pakowania zabezpiecza produkt przed otwarciem i pozwala na przygotowanie go do sprzedaży detalicznej.

- zgrzewanie woreczka: luźne pakowanie, pozwalające na pozostawienie wolnego miejsca na dodatki, gadżety, zabawki, itp. 

- pakowanie do pudełek wykonanych na wymiar: wykonujemy pudełka na zamówienie (skrzydełkowe i klapowe) z różnej grubości tektury. 

-koperty przestrzenne i płaskie klejone lub składane: wykorzystywane najczęściej do pakowania produktów firmowych

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

Towary wysyłamy zgodnie z życzeniem klienta w małych opakowaniach, średnich opakowaniach, na paletach zwykłych, na europaletach bezpośrednio do klienta lub odbiorcy końcowego, Towar jest bardzo dokładnie zabezpieczony. Naszym klientom oferujemy bardzo dobrze wynegocjowane przez Intropol stawki usług kurierskich.

form.png
Sprawdź czy możemy zrealizować Twoje zamówienie taniej i szybciej? Zadzwoń: 
nowe logo 2020 png.png

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "INTRO-POL"

HRAPKOWICZ ZDZISŁAWA

32-651  Nowa Wieś

ul.  Dworska 9A

TEL: +48 33 845 43 44

KOM: +48 602 760 775

Jest po 16:00? Zostaw namiar a oddzwonimy:

Kompleksowa obsługa zamówień:

od arkuszy plano do pudełka

bottom of page